Sprawdzamy wyciskarkę Hurom One Stop

Hurom One Stop
źródło: hurom.pl

Hurom One Stop to jedna z najnowocześniejszych wyciskarek do soków dostępnych na rynku. Wielu uznaje ją za wyjątkowo ekonomiczną i prostą w obsłudze, co plasuje ją w czołówkach rankingów tego typu urządzeń. Czy rzeczywiście Hurom One Stop jest tak doskonałym produktem?

Już na pierwszy rzut oka widać, iż jest to produkt wysokiej klasy. Uwagę przyciąga wyjątkowy design – oryginalny i elegancki, pasujący do każdego rodzaju kuchni. Z całą pewnością urządzenie wykonano z wysokiej jakości materiałów – elementy maszyny nie psują się, nie zacinają i doskonale spełniają swoje funkcje.

Specyfikacja techniczna urządzenia przedstawia się następująco:

Moc: 200W
Materiał obudowy: plastik
Obroty silnika: 60 obr/min
Obroty szczotki: 23 obr/min
Wymiary (G x S x W): 435 x 160 x 296 mm
Waga: 6, 4 kg
Pojemność misy: 500 ml

Hurom One Stop zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji pod względem wygody użytkowania. Do znajdującego się na górze pojemnika wystarczy wrzucić wybrane owoce, a następnie uruchomić urządzenie – i to wszystko! Pozwala to na znaczną oszczędność czasu – klasyczne wyciskarki soków wymagają wrzucania kawałków owoców pojedynczo, natomiast korzystając z Hurom One Stop możemy wypełnić pojemnik owocami i zająć się czymś innym, a w tym czasie urządzenie samo przygotuje dla nas pyszny sok.

Owoców nie trzeba przepychać – wyciskarkę zaprojektowano tak, aby ruch owoców wymuszony został samoistnie. Ogromnym atutem urządzenia jest z pewnością duży otwór wlotowy i ostrza, tnące umieszczone w pojemniku owoce na kawałki – dzięki temu użytkownik wyciskarki nie musi samodzielnie kroić i siekać owoców. Sok, zbierający się na dnie misy, jest mieszany przez specjalne szczotki (które jednocześnie czyszczą misę) – dzięki temu nie jest spieniony, a jego smak jest znacznie bardziej jednolity. Nachylenie misy sprawia zaś, iż sok sam ścieka do pojemnika – nie ma konieczności przechylania misy, by wydobyć z niej resztki cieczy.

Ciekawą i przydatną funkcją wyciskarki Hurom One Stop jest możliwość wyboru sita, przez które przeciskane są zmiażdżone owoce. Można wybrać te z większymi, lub mniejszymi oczkami – pozwala to na uzyskanie soku bardziej klarownego, lub gęstego i mętnego, w zależności od tego, na co mamy w danej chwili ochotę. Pojemnik na odpadki – pulpę – zgrabnie wkomponowano w dno urządzenia. Odprowadzanie działa skutecznie i z pewnością nie można zarzucić urządzeniu zacinania się lub brudzenia swojego otoczenia, co niekiedy zdarza się w gorszej jakości wyciskarkach.

Miłym zaskoczeniem dla użytkownika jest długość gwarancji – producent oferuje ją aż na cztery lata, a w przypadku silnika – na dziesięć! Warto wspomnieć również o tym, iż silnik – indukcyjny i bezszczotkowy – zapewnia niską awaryjność i pracę zdecydowanie cichszą, niż silniki większości dostępnych na rynku modeli wyciskarek – hałas wynosi maksymalnie 70 dB.

Podsumowując – Hurom One Stop to wyciskarka godna polecenia i z pewnością jedna z najlepszych, jakie można dostać na rynku. Doskonałe wykonanie, wysoka jakość i komfort użytkowania idą w parze z rozsądną ceną i gwarancją dobrej inwestycji.

4.6/5 - (22 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.